Київстар допоміг закупити медобладнання для Національного інституту раку

Травень 14, 2019
Травень 14, 2019
Телеком-оператор “Київстар” спільно з міжнародним благодійним фондом «Українська біржа благодійності» (МБФ УББ) допомогли Національному інституту раку закупити медичне обладнання у відділення променевої діагностики.

“В рамках ініціативи «Дитяча надія» Київстар разом із міжнародним благодійним фондом «Українська біржа благодійності» (МБФ УББ) допомогли Національному інституту раку закупити медичне обладнання у відділення променевої діагностики“, – зазначається в повідомленні.

За кошти, які абоненти “Київстару” перераховували за допомогою SMS-повідомлень, були, зокрема, закуплені датчики та блок безперебійного живлення до УЗД-апарату. Тепер більше 2000 маленьких пацієнтів інституту зможуть вчасно пройти необхідне доопераційне та післяопераційне УЗД-обстеження.

Кожен абонент передплаченого зв’язку “Київстар” має можливість пожертвувати кошти на допомогу дітям. Пожертва може бути разовою – від 1 грн до 3000 грн – або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 грн. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн.

Кошти, які абоненти жертвують за допомогою SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв Київстар перераховує МБФ УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали для лікарень. Звіти щодо збору та використання коштів можна переглянути на сайті Української біржі благодійності.

У “Київстарі” зазначили, що благодійні організації, з якими компанія співпрацює, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення бізнесу. Тому усі абоненти “Київстару” можуть бути впевнені, що кошти дійдуть до адресата.

Джерело: http://www.ukrinform.ua