Компанія «Київстар» перерахувала 1,6 млн грн для порятунку дитячих сердець

Грудень 13, 2018
Грудень 13, 2018

Київстар спільно з БФ «Твоя опора» допомагають дітям із вродженими захворюваннями серця у рамках соціальної ініціативи Sharity. На кошти, які Київстар перерахував минулого року, а саме 800 000 грн, вдалось зробити 23 операції на серці дітей. На кошти, перераховані в цьому році, вдасться врятувати ще 20 дитячих сердець.

Україна посідає перше місце у Європі за показником смертності від серцево-судинних захворювань (68%). Ситуація з дитячою кардіологією трагічна: половина немовлят, які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. Часто ціна дитячого життя і здоров’я – вчасно проведена операція.

«Київстар як соціально відповідальна компанія прагне допомагати тим, хто цього потребує в першу чергу. Ми закликаємо кожного долучитися до ініціативи «Доторкнись до серця» і пожертвувати кошти. Щоб зробити це максимально просто, ми запустили функцію благодійності через SMS», – говорить Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар.

Благодійні SMS є доступним та швидким інструментом допомоги, адже майже кожен українець користується послугами мобільного зв’язку. Тому допомогти тим, хто цього потребує, стає простіше і зручніше. Достатньо відправити повідомлення на номер 88000 – і 20 гривень будуть перераховані на допомогу дітям.4

Щоб приєднатися до ініціативи, достатньо зайти на сторінку Sharity, і зроби свій внесок у спасіння життя дітей.

Соціальна платформа Sharity від національного телеком-оператора започаткована у 2017 році. Її ціль – об’єднати всі благочинні проекти Київстар, щоб кожен охочий зміг до них приєднатися і допомогти.

Київстар працює лише з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які зроблять пожертви через Sharity або з допомогою SMS, можуть бути впевнені, що їхні кошти дійдуть до тих, хто дійсно потребує допомоги.

Джерело: https://kyivstar.ua