У Києві відбулась міжнародна конференція «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед»

Листопад 14, 2018
Листопад 14, 2018

7-8 листопада відбулась Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед».  Захід організований в рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні та став можливим завдяки співпраці  України та Альянсу.

Метою конференції було підбиття підсумків першого десятиліття гібридної війни та розробка рекомендацій для ефективної спільної протидії. Участь в обговоренні взяли українські й іноземні урядовці, а також експерти світового рівня. Вони обговорили всебічні та спільні підходи до питань безпеки, зокрема, що стосуються співпраці України та її європейських і євроатлантичних партнерів. Тематика панелей охопила політичний, військовий, інформаційний виміри гібридної війни, кіберзагрози, діяльність спецслужб тощо.

Конференцію відкрив Президент України Петро Порошенко. Він наголосив, що, знаходячись на вістрі гібридної війни, Україна має великий досвід, яким може поділитися з іншими країнами.

Серед спікерів конференції – Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, радник Президента України Володимир Горбулін,  заступник Голови Служби безпеки України Олег Фролов, колишній Прем’єр-міністр України Євген Марчук, Помічник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі, колишній Президент Латвії Валдіс Затлерс, Посол з питань гібридних загроз МЗС Фінляндії Мікко Кіннунен,  директор Центру стратегічних комунікацій НАТО (StratCom) у Ризі Яніс Сартс та інші.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-kiyevi-vidkrilasya-mizhnarodna-konferenciya-uroki-gibridnogo-desyatilittya-shcho-treba-znati-dlya-ruhu-vpered