lifecell запускає новий тариф-конструктор «ХендМейд»

Січень 25, 2019
Січень 25, 2019

18 січня 2019 року. Діджитал-оператор lifecell оголошує про запуск нового тарифного
плану в популярному серед абонентів форматі конструктора — «ХендМейд». Будь-який
абонент може сконструювати власний унікальний тариф на сайті оператора і
сплачувати тільки за ті послуги, які обере власноруч.
lifecell ―  діджитал-оператор на ринку мобільних послуг, що пропонує тарифні конструктори,
які дозволяють абоненту самостійно обирати необхідні йому пакети хвилин голосового зв’язку,
повідомлень і мобільного трафіку відповідно до власних потреб. Сьогодні оператор презентує новий
тариф такого формату під назвою «ХендМейд».
Унікальний тариф «ХендМейд» дозволяє створити більше 3400 комбінацій пакетів послуг. Спочатку абонент визначає пріоритетний напрямок дзвінків: необмежені дзвінки всередині мережі «Безліміт на lifecell» або ж пакет хвилин «Інші мережі та lifecell» для дзвінків на мережі всіх телекомоператорів, включаючи lifecell. Пакети мобільного інтернет-трафіку в новому тарифномуконструкторі стартують від 4 ГБ. А в пакеті на 20 ГБ абонент додатково отримує обсяг гігабайтів, використаних у попередньому періоді за аналогією до тарифу «Лайфхак».

Новинка, яку пропонує «ХендМейд», ― це можливість підключити найбільш популярні сучасні сервіси та користуватися мобільними додатками на значно вигідніших умовах, ніж у разі окремої підписки на ці сервіси. Формуючи власний тариф «ХендМейд», абонент може обрати, наприклад, послугу «Спілкування», яка передбачає відсутність плати за трафік у популярних месенджерах і соціальних мережах, або послугу «Відео», що передбачає надання 10 ГБ для перегляду відео на YouTube, Megogo, Divan.TV і OLL.TV.
У рамках тарифу «ХендМейд» також можна максимально вигідно користуватися можливостями популярних мобільних додатків (Журнали, TV+ Cinema), хмарним сховищем lifebox ― до 500 ГБ.
Для цього потрібно спочатку завантажити їх на свій мобільний пристрій. Трафік у цих додатках у мережі lifecell не тарифікується.
Користувачі попереднього тарифу за принципом конструктора «Зроби сам» у разі зміни комбінації цього тарифу будуть автоматично переведені на умови обслуговування тарифу «ХендМейд».
Більш детальна інформація про тарифний план доступна за посиланням: https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/handmade/.

Джерело: https://www.lifecell.ua/uk/