Vodafone оголошує про старт кар’єрної програми для української молоді Vodafone Career Way

Січень 29, 2019
Січень 29, 2019

Vodafone ініціює масштабну програму підтримки українських студентів. Мета програми – підготувати молодих українців до ефективної роботи та успішного життя в умовах цифрової економіки. Програма Vodafone Career Way передбачає професійне навчання та стажування в більш ніж десяти напрямках компанії: маркетинг, IT, фінанси, телекомунікації, продажі та ін.

 

Перший етап програми стажування вже стартував – заявку на участь можна заповнити на сайті http://career.vodafone.ua/career-way до 10 лютого. Програма обіцяє 6 місяців тотального занурення в діджитал світ, участь в інноваційних проектах, які наближають майбутнє, можливість стати причетним до створення технологій нового покоління.

 

Для подачі заявки не потрібне резюме, достатньо заповнити анкету й відправити селф-відео. Кандидати пройдуть тестування своїх навичок, здібностей і знань. До участі в програмі запрошуються студенти четвертого-шостого курсу та випускники університетів.

 

Студенти, які успішно пройшли конкурсний відбір, стають учасниками програми стажування. Перший місяць практики включає роботу з наставником, онлайн навчання та практичне знайомство з роботою різних підрозділів компанії. Далі кращих студентів чекає півроку повноцінного оплачуваного стажування в компанії. Учасники програми пройдуть низку тренінгів, отримають професійний розвиток в обраній дирекції під керівництвом наставника і візьмуть участь в крос-функціональному проекті. Деталі програми доступні за посиланням.

 

У Vodafone вже є успішний досвід програми стажування. У 2016 році компанія провела першу в Україні програму практичної професійної підготовки інженерів зв’язку 3G Dream Team. 21 студент, який пройшов стажування 3G Dream Team, став співробітником компанії.

 

Джерело: https://www.vodafone.ua/uk